ÇERKEZKÖY TAKSİ


Çerkezköy Amfi taksi
Çerkezköy Fevzipaşa taksi
Çerkezköy Hastane taksi
Çerkezköy İstasyon taksi
Çerkezköy Ssk taksi
Çerkezköy Terminal taksi
Çerkezköy Otogar taksi
Çerkezköy Dörtyol taksi
Çerkezköy Kumlugeçit taksi
Çerkezköy Tepe taksi

Çerkezköy Çiçek taksi
Çerkezköy Güven taksi
Çerkezköy Güneş taksi
Çerkezköy Meydan taksi
Çerkezköy Onur taksi
Çerkezköy Özlem taksi
Çerkezköy Park taksi
Çerkezköy Pera taksi
Çerkezköy Yonca taksi
Çerkezköy Bizim Taksi

taksi durağı

Çerkezköy Taksi Durağına Hoşgeldiniz

Çerkezköy dE ki en geniş ve zengin araç filosuna sahibiz. Güvenilir, güler yüzlü ve kaliteli hizmetimizle  değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz. Sizleri rahat ve konforlu bir şekilde gideceğiniz yere en kısa ve uygun yoldan ulaştırmaktayız.

Çerkezköy Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz adrese en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız.

Hızlı Servis

Çerkezköy Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz adrese en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız.
Çerkezköy Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve  kurumsal bir taksi durağıdır.

Çalışma Ruhsatlı Duraklar

Çerkezköy Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve kurumsal bir taksi durağıdır.
Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır Çerkezköy taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Güleryüz ve Güven

Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır Çerkezköy taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Çerkezköy Taksi Durakları

Çerkezköy Kapaklı da hizmet veren taksi şoförleri, taksi duraklarının uygunsuz durumundan yakınarak, yetkililerin biran evvel verilen sözleri yerine getirmesini istedi. Kapaklı Eski Belediye Meydanında hizmet veren Park Taksi şoförleri uzun zaman önce taksi duraklarının yenilenmesi için istekte bulundu. İstekleri yerine getirilemeyen şoförler 3.5 metrekarelik alanda, tuvaletsiz bir kulubeyle hizmet vermekten rahatsızlık duyduklarını dile getirerek, ‘’Kapaklımızın meydanına yakışır bir Çerkezköy taksi durağı yapmak istiyoruz, bunun için yetkililerin bize destek olmasını arzu ediyoruz.’’ dedi.

Kapaklı Taksi

Çerkezköy Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne durağı yenilemek için talepte bulunduklarını ancak kendilerine yetkinin Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve UKOME’de olduğu bilgisi verildiğini belirten taksiciler,’’100 bin nüfuslu Kapaklımızda en iyi biçim de hizmet sunmaya çalışan bir taksi durağıyız. Ama 15 senedir hizmet vermiş olduğumuz taksi durağımız biçimi ve biçimiyle hiç güzel bir durumda değil. Kapaklımızın merkezine yakışmıyor. 3.5 metrekare alanda 9 kişi yaz, kış, yağmur dinlemeden burda hizmet yapmaktayız. Kapaklımızın meydanına yakışır bir durak yerine getirmek istiyoruz. Bunun için değerli Belediye Başkanımızın bize destek olmasını arzu ediyoruz.’’ diye konuştu.

Beraberinde tuvalet ve lavabo gibi ihtiyaçları için de problem çektiklerini söyleyen taksiciler, ‘’3.5 metrekare alanda biz zor oturuyoruz. Bu kulübede lavobamız maalesef bulunmuyor. Tuvalet ihtiyacımız için Merkez Camii’nin altındaki WC’leri kullanmaktayız ancak ora da akşam 22:00’dan sonra kapanıyor. Peki bu saatten sonra nereye gideceğiz? Yine yetkililere sesleniyoruz; Sizlerden ücret talep etmiyoruz, sadece bize daha geniş bir yer göstermeniz kafi. Biz kendi imkanlarımızla kendi durağımızı yaparız.’’ diyerek yetkililerden destek istediler.

Şikayet ve Öneri Formu

HARİTA KONUMU