MERSİN TAKSİ


Mersin Akdeniz Taksi
Mersin Akkent Taksi
Mersin Aydınlıkevler Taksi
Mersin Akbelen Taksi
Mersin Aydınlıkevler Taksi
Mersin Batıkent Taksi
Mersin Beşyol Taksi
Mersin Bahçelievler Taksi
Mersin Toroslar Taksi
Mersin Carrefour Taksi
Mersin Cumhuriyet Taksi

Mersin Cemevi Taksi
Mersin Çiftlikköy Taksi
Mersin Çarşı Taksi
Mersin Davultepe Taksi
Mersin Yenişehir Taksi
Mersin Erdemli Taksi
Mersin Eğriçam Taksi
Mersin Erciyes Taksi
Mersin 45 Evler Taksi
Mersin Fuar Taksi
Mersin Tıp Fakültesi Taksi

Mersin Hal Taksi
Mersin Devlet Hastanesi Taksi
Mersin İstasyon Taksi
Mersin Kızkalesi Taksi
Mersin Kuyuluk Taksi
Mersin Kargıpınarı Taksi
Mersin Kuruçeşme Taksi
Mersin Mezitli Taksi
Mersin Otogar Taksi
Mersin Ssk Taksi
Mersin Üniversite Taksi

taksi durağı

Mersin Taksi Durağına Hoşgeldiniz

Mersin de ki en geniş ve zengin araç filosuna sahibiz. Güvenilir, güler yüzlü ve kaliteli hizmetimizle  değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz. Sizleri rahat ve konforlu bir şekilde gideceğiniz yere en kısa ve uygun yoldan ulaştırmaktayız.

Mersin Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz adrese en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız.

Hızlı Servis

Mersin Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz adrese en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız.
Mersin Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve  kurumsal bir taksi durağıdır.

Çalışma Ruhsatlı Duraklar

Mersin Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve kurumsal bir taksi durağıdır.
Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır Mersin taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Güleryüz ve Güven

Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır Mersin taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Mersin Taksi Durakları

Mersin Büyükşehir Belediyesi, kentin farklı noktalarında görüntü kirliliğine yol açan ve ihtiyacı karşılamayan Mersin taksi duraklarında yaşam kalitesini yükseltiyor.

Büyükşehir Belediyesi, görüntü kirliliğini azaltmak, taksici esnafının daha sağlıklı bir ortamda çalışmalarını sağlamak ve duraklara şehir estetiğine uygun bir görüntü kazandırmak amacıyla atıl durumda bulunan taksi duraklarının yerine yenilerini yaparak, durakları bulundukları konumlara uygun biçim de modernize ediyor.

Taksi duraklarının eski ve estetik görünümden uzak olduğunu ve yenilenmesi gerektiğini söyleyen taksiciler, Büyükşehir Belediyesi’nin taksi duraklarını yenilemeleri ile modern bir görünüme kavuştuğunu söylüyor.

14 yıldır Mersin de taksicilik yaptığını ve yeni Mersin taksi duraklarının müşteri potansiyelini arttırdığını söyleyen taksici Abdullah Metin, “Büyükşehir Belediyesi bizim durağımızın yerini değiştirdi ve daha iyi bir konuma yerleştirdi. Eski yerimize göre daha iyi oldu. Bize bir statü kazandırdı. Taksilerimizi park edebileceğimiz ve bizim cep diye adlandırdığımız yerleri yaptı. Bu sayede minibüs ve diğer araçlar bizim alanımıza giremez oldu. Taksi durağımızın yeri değişince müşteri potansiyelimiz de arttı. Bu belediyemizin bize yaptığı çok büyük bir iyilik” diye konuştu.

Taksi duraklarının daha modern ve büyükşehire yakışır biçim de yapıldığını konuşmasına ekleyen Metin, “Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin için çok güzel işler yapıyor. Örneğin kentsel tasarım çalışmalarının yapıldığı şehir merkezi çok güzel oldu. Bizim taksi durağımız burda olduğu için önceki halini de biliyoruz ve şimdiki halini de görüyoruz. Şehrin çehresi değişti. Çok güzel oldu. Biz taksiciler için en önemli şey yollar ve bat-çık projeleri. Yapılan asfalt çalışmaları ve bat-çık projesi bizim açımızdan çok iyi bir hizmet. Çünkü trafiği rahatlattı. Önceden dakikalarca ışıkta beklerdik. Ancak şimdi öyle bir problemimiz yok. Çok rahatız. Büyükşehir Belediye Başkanımıza hizmetlerinden dolayı özellikle teşekkür etmek istiyorum” diye söyledi.

Yeni Mersin merkez taksi durağının işlerini avantaja dönüştürdüğünü ve yeni yerlerinin kendileri için kullanışlı olduğunu söyleyen Serkan Uyanmış ise, “5 yıldır taksicilik yapıyorum. Duraklarımız çok güzel ve modern oldu. Eski yerimiz biraz daha ilerideydi. Yeni yerimiz daha iyi oldu. Müşterilerimiz arttı. İnsanlar fark etmeye başladı. Daha çok fark ettiklerinde müşterilerimiz de daha çok artacak” ifadesini kullandı.

Şikayet ve Öneri Formu

HARİTA KONUMU