Melikgazi Taksi

Melikgazi Taksi olarak en geniş ve zengin araç filosuna sahibiz. Güvenilir, güler yüzlü ve kaliteli hizmetimizle  değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz. Melikgazi de sizleri rahat ve konforlu bir şekilde gideceğiniz yere en kısa ve uygun yoldan ulaştırmaktayız.

taksi durağı
Melikgazi Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz adrese en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız.

Melikgazi Hızlı Taksi Hizmeti

Melikgazi Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz adrese en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız.
Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve  kurumsal bir taksi durağıdır.

Çalışma Ruhsatlı Duraklar

Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve kurumsal bir taksi durağıdır.
Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır Melikgazi taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Güleryüz ve Güven

Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır Melikgazi taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Melikgazi Taksi Durağı

Melikgazi de 10 ayrı mahalleye, 10 adet taksi durağı. Melikgazi İlçe sınırları içerisinde ilk etapta 10 ayrı mahallede taksi durağı yaptırılacağını hatırlatan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, şu an da 2 taksi durağını inşaatının tamamlandığını 8 taksi durağı inşaatının sürdüğünü belirtti. Rastgele prefabrik yapılar ev iş merkezleri dönemi sona ermiştir.

Mimariye Uygun Taksi Durakları

Çevresi ve Kayseri kent mimarisi ile bütünleşen projesiyle Taksi Duraklarının şehre farklı bir vizyon kattığını belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç “Melikgazi Belediyesi çevresi ve doğa dostu bir belediyedir. Bunu her fırsatta çalışmaları ve yatırımlarını ile belgelemektedir. Şehrin planlamasına, imarlı gelişimine büyük özen gösteriyoruz. Melikgazi olarak şehrin estetik görünümüne yapılan çalışmaların çevresi ile uyumuna da özen gösteriyoruz. Kayseri yüzyılların birikimi ile bir kültür mozayiği oluşturmuştur. Bu oluşumu olumlu olarak kullanmak ve şehre yansıtmak istiyoruz. Bu açıdan her köşe basında rastgele kurulmuş olan adeta kulübe görünümündeki taksi duraklarını kaldırıyoruz. İlk etapta 10 taksi durağını şehrin merkezinde inşa edeceğiz. 25 m2 inşaat alanında yaptırdığımız durakların içerisinde lavabo, wc ve mutfak bulunmaktadır. Bireyler bu yapıyı görünce taksi durağı olduğunu anlayacaktır. Çünkü yapısıyla bir standart getirilecek ve işlevlik kazanacaktır. Şehrimizde artık rastgele prefabrik yapılar ev iş merkezleri dönemi sona ermiştir ”dedi.

Şehir estetiğine ve görsel güzelliğine yakışır.

Kayseri’ye ve Kayserililere yakışır şehir estetiğine ve görsel güzelliğine yakışır bir proje hazırladıklarını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, ilk etapta 10 tane inşa edildiğini fakat zaman içinde tüm taksi duraklarını aynı yapıda birleştireceklerini diğer yandan bu yapıların bankamatik, reklam panosu ve belediye duyuru panosu olarak hizmet vereceğini sözlerine ilave etti.

Taksiciler Uygulamadan Memnun

Taksici esnafları’da yapmış oldukları açıklamada,uygulamadan son derece memnun olduklarını ifade ederek,başta belediye başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ettiler.