Manisa Taksi


Manisa Taksi
Manisa Adliye Taksi
Manisa Çarşı Taksi
Manisa Garaj Taksi
Manisa Hastane Taksi
Manisa İstasyon Taksi
Manisa Otogar Taksi
Manisa Terminal Taksi
Manisa Toki Taksi

Manisa Yenimahalle Taksi
Manisa Organize Taksi
Manisa Sanayi Taksi
Manisa Yeni Cami Taksi
Manisa Yunus Emre Taksi
Manisa Göçmen Evleri Taksi
Manisa Güzelyurt Taksi
Manisa Gördes Taksi
Manisa Alaşehir Taksi

Manisa Akhisar Taksi
Manisa Bozköy Taksi
Manisa Salihli Taksi
Manisa Karaköy Taksi
Manisa Kula Taksi
Manisa Kırkağaç Taksi
Manisa Muradiye Taksi
Manisa Turgutlu Taksi
Manisa Soma Taksi

taksi durağı

Manisa Taksi Durağına Hoşgeldiniz

Manisa Taksi olarak en geniş ve zengin araç filosuna sahibiz. Güvenilir, güler yüzlü ve kaliteli hizmetimizle  değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz. Sizleri rahat ve konforlu bir şekilde gideceğiniz yere en kısa ve uygun yoldan ulaştırmaktayız.

Manisa  Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz adrese en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız.

Manisa Hızlı Taksi Çağır

Manisa Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz adrese en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız.
Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve  kurumsal bir taksi durağıdır.

Çalışma Ruhsatlı Duraklar

Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve kurumsal bir taksi durağıdır.
Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır Manisa taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Güleryüz ve Güven

Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır Manisa taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Manisa’nın Turgutlu kazasından kulübesi bulunmayan bir taksi durağının esnafı, seslerini duyurabilmek için ilginç bir yola başvurdu. Manisa Taksiciler buzdolabı kutusundan kendilerine kulübe yapıp bir nebze de olsa ısınmaya çalışarak kulübe taleplerini duyurmaya çalıştı. Turgutlu Belediyesi ise taksi durağının kulübe için istediği alanların uygun olmadığını, daha evvel taksi durağı esnafı için gösterdikleri yerin ise esnaf tarafından beğenilmediğini açıkladı.
Turgutlu Turan Mahallesi Tütüncüler Sokak’ta bulunan Manisa Taksi elemanları kulübelerinin bulunmamasından dolayı kendilerince bir çözüm buldular. Şoför esnafı buzdolabı kutusundan kendileri kulübe yaparak yetkililere kulübe isteklerini yineledi.

Manisa Taksi Durakları

Turgutlu’da bulunan 13 taksi durağının 12’sinde durak olduğunu söyleyen taksiciler sadece kendi duraklarında kulübe olmamasından ötürü özellikle kış aylarında büyük problem yaşadıklarını söyledi. Soğuk ve yağışlı havalarda büyük sorun yaşadıklarını dile getiren taksi durakları Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Turgutlu Belediyesine başvuruda bulunduklarını fakat çözüme ulaşamadıklarını ifade etti.

Turgutlu’da eksik olan 5 kulübeden 4’ünün geçtiğimiz aylarda Turgutlu Belediyesi tarafından yaptırıldığını dile getiren taksiciler, Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün alanın uygun olmadığı gerekçesiyle kendilerine kulübe yapmadığını ifade etti.

Manisa Taksi Durağı başkanı Mehmet Cansıkmaz, Turgutlu Belediyesinden yada Manisa Büyükşehir Belediyesinden destek beklediklerini belirtti. Cansıkmaz, “Turgutlu’daki 13 durağın 12’sinde kulübe var bizde yer olmadığı gerekçesiyle durak yapılmadı ama bu bize ciddi sıkıntılar yaşatıyor. Özellikle kış aylarında yağmurun altında, soğukta beklemek zorunda kalıyoruz. Esasında burda biz yer de gösterdik, Pazar Sokak araç trafiği olmayan uygun bir sokak. En azından bize bir kulübe sağlarlarsa memnun olacağız. Uzun zamandır sorun çözülmüyor, bizde kendimize bir çözüm aradık ve bu kutudan kulübeyi yaptık” dedi.

Hem vatandaşımızın hem de esnafımızın yanındayız

Turgutlu Belediyesi de bir açıklama yaparak, son 1 yılda istek edilen 5 taksi durağından 4’ünün yapılarak Turgutlu halkının hizmetine sunulduğunun altı çizildi. Deklarasyonda, habere konu Kent Taksi durağının yapımı için gösterilen yeşil alanın esnaf tarafından kabul edilmemesinden ötürü konumlandırılamadığı belirtildi.

Turgutlu Belediyesi tarafından yapılan deklarasyonda, şu ifadelere yer verildi:

“Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’in göreve geldiği ilk günden bu zamana hem esnafın hem de yurtdaşın menfaatini gözetecek çalışmalar içinde ‘taksi durağı’ yapımları gerçekleştirilmiş olup, bu kapsamda istek edilen 5 durağın 4’ünün imalatı, konumlandırılması ve hizmete sunumu söz konusudur. Bu çalışmalar da Atatürk Mahallesi sınırları içerisindeki 5 Yol Taksi, Ergenekon Mahallesi Konutlar Taksi, İstiklal Mahallesi Efes Taksi ve Şehitler Mahallesi sınırları içerisindeki Adliye Taksi duraklarıdır.

Habere bahse konu Turan Mahallesi Tütüncüler Sokak’ta bulunan Şehir Taksi’nin kaldırım üstüne durak talebi ise Fen İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü tahkikatlarınca uygun bulunmamıştır. Taksici esnafı ile yapılan görüşmelerde esnafa PTT beraberinde bulunan sarı alanın uygunluğu belirtilmiş olup, Turgutlu Belediyesince önerilen mavi alan ise esnaf tarafından reddedilmiştir. Bu konu da Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin Başkanlığındaki kurumumuzun hem vatandaşların aynı zamanda esnafın menfaatini göz ettiğini önemle belirtiriz.”

Balıkesir Taksi Durağı

Şikayet ve Öneri Formu

HARİTA KONUMU