Küçükçekmece Taksi


Küçükçekmece Taksi
Küçükçekmece Taksi Durağı
Küçükçekmece Taksi Numarası
Küçükçekmece Taksi Telefon
Küçükçekmece Ticari Taksi
Küçükçekmece Atakent Taksi
Küçükçekmece Bağlar Taksi
Küçükçekmece Beşyol Taksi
Küçükçekmece Belediye Taksi
Küçükçekmece Cennet Taksi
Küçükçekmece Gültepe Taksi

Küçükçekmece Halkalı Taksi
Küçükçekmece İstasyon Taksi
Küçükçekmece İnönü Taksi
Küçükçekmece Kanarya Taksi
Küçükçekmece Karadeniz Taksi
Küçükçekmece Meydan Taksi
Küçükçekmece Tepeüstü Taksi
Küçükçekmece Söğütlüçeşme Taksi
Küçükçekmece Yenidoğan Taksi
Küçükçekmece Yeşilova Taksi

taksi durağı

Küçükçekmece Taksi Durağı

Küçükçekmece Taksi olarak en geniş ve zengin araç filosuna sahibiz. Güvenilir, güler yüzlü ve kaliteli hizmetimizle  değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz. Sizleri rahat ve konforlu bir şekilde gideceğiniz yere en kısa ve uygun yoldan ulaştırmaktayız.

Küçükçekmece  Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz adrese en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız.

Küçükçekmece Hızlı Taksi Çağır

Küçükçekmece Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz adrese en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız.
Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve  kurumsal bir taksi durağıdır.

Çalışma Ruhsatlı Duraklar

Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve kurumsal bir taksi durağıdır.
Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır Küçükçekmece  taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Güleryüz ve Güven

Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır Küçükçekmece taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Küçükçekmece taksi durağı, Türkiye’nin ilk mavi diplomalı kamu binası olan Küçükçekmece Belediyesi’ne ev sahipliği yapmakta olan Küçükçekmece, bu defa da İstanbul’un ‘’ilk kırmızı taksi durağı’’yla dikkatleri üzerine çekiyor. Türkiye’nin ilk sarı belgeli kamu binasına sahip olan Küçükçekmece, kırmızı bir ilçe olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Halkalı’ da bulunan Miss Meydan Taksi, güneş panelleri ile elektrik elde eden İstanbul genelindeki tek Cennet taksi durağı olma özelliği taşıyor. Şu anda 60 araçla vatandaşlara hizmet veren Halkalı Taksi durağının kulübesinde şoförler güneş panelinden elde ettikleri elektrik ile televizyon, telefon, ocak gibi aletleri çalıştırmanın keyfini yaşıyor.

Mavi Diplomalı Küçükçekmece Taksi durağı

Taksi durağısahibi 54 yaşındaki Selman Yücel, ihtiyaç dolayısı ile böyle bir şeye kalkıştıklarını belirterek, “Biz 6 yıldır buradayız. Kulübeye elektrik tesisatı döşetmem gerekiyordu. Ancak maliyeti çok fazlaydı. Bu sebep ile kulübenin çatısına güneş panelleri koymayı düşündüm. Normalde 350 metre kablo çekmemiz gerekiyordu buraya. Bu panellere o maliyetin 8’de birisi fiyatına sahip oldum. Kendi elektriğimizi kendimiz üreterek de doğayı da korumuş oluyoruz” diye konuştu.

DİĞER TAKSİ DURAKLARI DA KULLANMALI

Kulübenin arkasında bulunmakta olan depo sayesinde yaz kış demeden elektrik elde ettiklerini belirten Yücel, “Sadece haftada bir çatıdaki güneş panellerini bir fırça yardımı ile temizliyoruz. Yaz yada kış, karda yağmurda daima elektrik üretebiliyoruz. Cebini ve doğayı düşünen tüm Küçükçekmece taksici arkadaşlarıma bu sistemi kullanmalarını öneririm. Aynı zamanda bu Sefaköy taksi durağının açılmasında bize yardımcı olan Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’e de çok teşekkür ederim” diye konuştu.

ÇEVRE DOSTU GÜNEŞ ENERJİSİ

Güneş enerjisi kullanarak elektrik üretimi, bugünlerde sıkça konuşulan yenilenebilir enerji kaynağı uygulamalarının oldukça popüler olan bir çeşidi. Bol olması, bedava olması, fabrika maliyetinin düşük olması ve çevre kirliliğine yol açmaması gibi birçok iyi nedenden dolayı yatırımcıların dikkatini çekmekte. Güneş panelleri ışınlarını elektrik enerjisine çeviren cihaz. Verimleri panel tipine göre değişmekle birlikte yüzde 15-20 içinde. Laboratuar çalışmaları devam etmekte olup verim değerlerinin yükseltilmesi hedeflenmekte. Türkiye şartlarında güneşlenme süresi; kışın 5, sonbaharda 7 ve yazın ise 11 saat.

Küçükçekmece Ticari Taksi

Şikayet ve Öneri Formu

HARİTA KONUMU