HATAY TAKSİ


Hatay Merkez taksi
Hatay Otogar taksi
Hatay Dörtyol taksi
Hatay Samandağ taksi
Hatay Havaalanı taksi
Hatay Antakya taksi
Hatay İskenderun taksi
Hatay Reyhanlı taksi

Hatay Serinyol taksi
Hatay Stadyum taksi
Hatay Üçkuyular taksi
Hatay Üçyol taksi
Hatay Bulvar taksi
Hatay Havalimanı taksi
Hatay Cumhuriyet taksi
Hatay Esentepe taksi

Hatay Emniyet taksi
Hatay Havaş taksi
Hatay Harbiye taksi
Hatay Askeri hastane taksi
Hatay Kırıkhan taksi
Hatay Kampüs taksi
Hatay Betonsan taksi
Hatay Park taksi

taksi durağı

Hatay Taksi Durağı

Hatay da ki en büyük ve zengin araç sayısına sahibiz. Güvenilir, güler yüzlü ve kaliteli hizmetimizle müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz. Sizleri rahat ve konforlu bir şekilde gideceğiniz yere en kısa  yoldan ulaştırmaktayız.

Hatay Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz yere en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir biçimde ulaştırırız.

Hızlı Servis

Hatay Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz yere en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir biçimde ulaştırırız.
Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve  kurumsal bir taksi durağıdır.

Çalışma Ruhsatlı Duraklar

Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve kurumsal bir taksi durağıdır.
Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Güleryüz ve Güven

Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Hatay Taksi Durakları


Hatay Büyükşehir Belediyesi, şehrin değişik noktalarında görüntü kirliliğine yol açan ve ihtiyacı karşılamayan taksi duraklarında yaşam standardını yükseltiyor. Büyükşehir Belediyesi, görüntü kirliliğini azaltmak, taksici esnafının daha sağlıklı bir ortamda çalışmalarını sağlamak ve Hatay taksi duraklarına kent estetiğine uygun bir görüntü kazandırmak amacı ile atıl durumda bulunan İskenderun taksi duraklarının yerine yenilerini yaparak, durakları bulundukları konumlara uygun şekilde modernize ediyor.

Antakya Taksi duraklarının eski ve güzel görünümden uzak olduğunu ve yenilenmesi gerektiğini söyleyen taksiciler, Büyükşehir Belediyesinin Samandağı taksi duraklarını yenilemeleri ile modern bir görünüme kavuştuğunu söylüyor.

Antakya Taksi Durakları


14 senedir Hatay da taksicilik yaptığını ve yeni taksi duraklarının müşteri potansiyelini çoğalttığını söyleyen taksici Abdullah Metin, “Büyükşehir Belediyesi bizim durağımızın yerini değiştirdi ve daha iyi bir konuma yerleştirdi. Eski yerimize göre daha iyi oldu. Bize bir avantaj sağladı. Taksilerimizi park edebileceğimiz ve bizim cep diye isimlendirdiğimiz yerleri yaptı. Bu sayede minibüs ve öteki araçlar bizim alanımıza giremez oldu. Taksi durağımızın konumu değişince müşteri potansiyelimiz de arttı. Bu belediyemizin bize yaptığı çok büyük bir iyilik” dedi.

Antakya Taksi duraklarının daha modern ve Büyükşehire yakışır şekilde yapıldığını sözlerine ekleyen Metin, “Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay için çok güzel işler yapıyor. Mesela kentsel tasarım çalışmalarının yapıldığı şehir merkezi çok güzel oldu. Bizim taksi durağımız burada olduğu için evvelki halini de biliyoruz ve şimdiki halini de görüyoruz. Şehrin çehresi değişti. Çok güzel oldu. Biz taksiciler için en önemli şey yollar ve bat-çık projeleri. Yapılan asfalt çalışmaları ve bat-çık projesi bizim açımızdan çok iyi bir hizmet. Çünkü trafiği rahatlattı. Daha önceden dakikalarca ışıkta beklerdik. Fakat şimdi öyle bir problemimiz yok. Çok rahatız. Büyükşehir Belediye Başkanımıza hizmetlerinden dolayı özellikle teşekkür etmek istiyorum” diye söyledi.

İskenderun Taksi Durakları


Yeni İskenderun taksi durağının işlerini avantaja dönüştürdüğünü ve yeni yerlerinin kendileri için kullanışlı olduğunu belirten Serkan Uyanmış ise, “5 yıldır taksicilik yapıyorum. Duraklarımız çok güzel ve modern oldu. Eski yerimiz biraz daha ilerideydi. Yeni yerimiz daha iyi oldu. Müşterilerimiz arttı. İnsanlar fark etmeye başladı. Daha çok fark ettiklerinde müşterilerimiz de daha çok artacak” ifadelerini kullandı.