Taksi Durağına Hoşgeldiniz

TAKSİ DURAĞI ailesi olarak sizlere güvenli ve en kısa güzergah üzerinden yolculuk yapabilmeniz için yeni model ve konforlu araçlarımız, deneyimli şoförlerimiz ile en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Taksi ihtiyaçlarınız da TAKSİ DURAĞI ailesi ayrıcalığı ile kalite, güvenli ve konforlu yolculuğun tadını çıkartın.

Profesyonel Kadro

TAKSİ DURAĞI ailesi olarak güvenli ve vaktinde ulaşım yapabilmeniz için uzun yıllardır bizimle birlikte çalışan, güvenilir ve deneyimli çalışanlarımızla sizlere en iyi taksi hizmetini sunmak için çalışıyoruz. 

Daima yenilenen ve bakımı düzenli olarak yapılan konforlu araçlarımızla, deneyimli şoförlerimizle, dürüst hizmet anlayışımızla hizmetinizdeyiz. Bizlere telefon numaralarımızdan ve Whatsapp  numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Müşteri Memnuniyeti
TAKSİ DURAĞI ailesi olarak gideceğiniz yere daima en kısa güzergahtan gidersiniz. Şehrimiz de misafir olan müşterilerimiz de gönül rahatlığıyla taksilerimizi kullanabilirler.

Tecrübeli Kaptanlar
Şoförlerimiz bizimle uzun zamandır çalışan eğitimli, bu iş için gereken tüm belgelere sahip, tecrübeli ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Güvenli Konforlu Temiz Araçlar
Araçlarımızın periyodik bakımları ve temizliği düzenli olarak her mesai bitiminde yapılmaktadır. Temizlik bizim için en önemli kuraldır.

7 / 24 Hizmet
TAKSİ DURAĞI ailesi olarak müşterilerimizin taksi ihtiyaçlarını 7 gün 24 saat karşılayacak şekilde durağımızda araç bulundurmaktayız.