Çankaya Taksi

Çankaya Taksi olarak en geniş ve zengin araç filosuna sahibiz. Güvenilir, güler yüzlü ve kaliteli hizmetimizle  değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz. Çankaya da sizleri rahat ve konforlu bir şekilde gideceğiniz yere en kısa ve uygun yoldan ulaştırmaktayız.

taksi durağı
Çankaya Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz adrese en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız.

Çankaya Hızlı Taksi Hizmeti

Çankaya Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz adrese en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız.
Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve  kurumsal bir taksi durağıdır.

Çalışma Ruhsatlı Duraklar

Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve kurumsal bir taksi durağıdır.
Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır Çankaya taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Güleryüz ve Güven

Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır Çankaya taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Çankaya Taksi Durağı

Çankaya Belediyesi ilçe sınırları içerisinde bulunan Çankaya taksi duraklarını şoförlerin kullanımına uygun şekle getirmek için başlattığı yenileme çalışmalarını devam ettiriyor. Çankaya Belediyesi kaza sınırları içinde yer alan taksi duraklarını modern hale getirmek için kolları sıvarken yenilenen taksi duraklarıyla beraber taksi esnafı kış ayını konteyner binaların içinde problemsiz geçiriyor. Eskiyen ve zaman içinde yenilenmesi gereken taksi duraklarını yıkıp yerine fiber malzemeden üretilmiş konteyner taksi durakları inşa eden Çankaya Belediyesi içerisinde mutfağı, tuvaleti, şoförlerin dinlenebilmesine olanak sağlayan oturma gruplarının olduğu çağdaş duraklarını bir bir teslim ediyor. Yenileme çalışmalarını 2015 senesinden bu güne sürdüren Çankaya Belediyesi bu süreç zarfında 80’e yakın taksi durağını kullanıma hazır hale getirirken eskiyen duraklarda ki çalışmalara da kesintisiz sürüyor.

BİZ ÇANKAYA TAKSİ DURAĞIMIZDAN VATANDAŞ DA BİZDEN MEMNUN

Yenilenen taksi duraklarından birisi de 1997 senesinden bu zamana Birlik Mahallesinde hizmet veren TESK Taksi. TESK Taksi durağında 20 seneden sonra yenileme yapıldığını söyleyen 48 yaşındaki Hasan Dalgıç, taksiciliğin her aşamasında çalıştığını belirtiyor. İşlerinin gereği Çankaya’nın tüm sokaklarında direksiyon salladıklarını ifade eden Dalgıç, kendilerinin yenilenen duraklarından oldukça memnun olduklarını Çankayalı yurttaşların da kendilerinden memnun olduğunu söylüyor.

Taksi durağında kendisinden farklı 24 arkadaşıyla beraber kader birliği yaptığını dile getiren 40 yaşındaki Ümit Koyuncu, taksi durağı alanı olarak yerlerinin müsait olduğunu aktarırken bu alanı da verimli kullanarak kendilerine modern taksi durağı yaptığı için Belediye Başkanına teşekkür etti.

Şikayet ve Öneri Formu

HARİTA KONUMU