BOLU TAKSİ


Bolu Terminal taksi
Bolu 500 evler taksi
Bolu Merkez taksi
Bolu Merkez taksi telefonları
Bolu Bahçelievler Merkez taksi
Bolu Beşkavaklar Merkez taksi
Bolu Borazanlar Merkez taksi
Bolu Cezaevi Merkez taksi

Bolu Dörtyol taksi
Bolu Kartal taksi
Bolu Kartalkaya taksi
Bolu Tıp Fakültesi taksi
Bolu Gölyüzü taksi
Bolu Garaj taksi
Bolu Hisar taksi
Bolu Valilik taksi

Bolu Hastane taksi
Bolu Hal taksi
Bolu Karaçayır taksi
Bolu Otogar taksi
Bolu sigorta taksi
Bolu Sanayi taksi
Bolu Siteler taksi
Bolu Terminal taksi

taksi durağı

Bolu Taksi Durağına Hoşgeldiniz

Bolu da ki en geniş ve zengin araç filosuna sahibiz. Güvenilir, güler yüzlü ve kaliteli hizmetimizle  değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz. Sizleri rahat ve konforlu bir şekilde gideceğiniz yere en kısa ve uygun yoldan ulaştırmaktayız.

Bolu Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz adrese en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız.

Hızlı Servis

Bolu Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz adrese en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız.
Bolu Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve  kurumsal bir taksi durağıdır.

Çalışma Ruhsatlı Duraklar

Bolu Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve kurumsal bir taksi durağıdır.
Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır Bolu taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Güleryüz ve Güven

Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır Bolu taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Bolu Taksi Durakları

İki yeni taksi durağı geliyor

Bolu Belediye Meclisi Ekim Ayı 2. Toplantısında çıkan kararla birlikte Borazanlar ve Aşağısoku Mahallelerine iki yeni Bolu taksi durağı yapılacak. Bolu Belediye Meclisi Ekim Ayı 2. Toplantısı, Çarşamba günü Bolu Belediyesi Meclis salonunda gerçekleştirilidi. Çeşitli işler, Plan ve Bütçe, İmar Komisyonlarından gelmekte olan maddeler görüşülerek oylamaya sunuldu.

Plan-Bütçe ve Teftiş Murakabe Komisyonu’ndan gelmekte olan maddeye göre, Borazanlar ve Aşağısoku Semtleri yeni Bolu taksi duraklarına kavuşacak. Madde de geçen bilgiye göre Borazanlar Mahallesi’nde Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Aşağısoku Mahallesinde ise Yeni Adliye Sarayı’nın çevresine yeni taksi durakları başlayacak. Açılacak olan taksi duraklarında Aşağısoku da 10, Borazanlar Mahallesi’nde ise 5 taksi bulanacak şekilde yapılacak. Duraklar için ise ihalenin en yakında zamanda Belediye tarafından ihaleye çıkması bekleniyor.

Bolu Taksi Telefonları

Boluspor’a taksi desteği

Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkcı, Bolu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nihat Alpat Öztürk ile beraber Bolu da bulunan 12 taksi durağı ile kulüpte bir araya geldi. Hafta sonunda Boluspor Tesislerinde şu ana görülmemiş sayıda taksi ve taksi durağı çalışanları görüntülendi. Alınan bilgiye göre basına kapalı toplantıda Bolu da ki ticari taksi duraklarının Boluspor’a gelir sağlaması açısından, Bolu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nihat Alpat Öztürk ve 12 ticari taksi durağı ile anlaşma sağlandı. Anlaşma ile beraber Boluspor ile sözleşme yapan taksi durağı sayısı 4’den 12’ye yükseldi. Kırmızı-beyazlı camia bu anlaşma sonrası taksi duraklarından gelmekte olan geliri bir hayli çoğaltacağa benziyor.

Şikayet ve Öneri Formu

HARİTA KONUMU