Bilecik Taksi


Bilecik Merkez Taksi
Bilecik Taksi Telefon Taksi
Bilecik Bozüyük Taksi
Bilecik Gölpazarı Taksi
Bilecik Gar Taksi
Bilecik Garaj Taksi
Bilecik İstasyon Taksi
Bilecik Taksi Numaraları

Bilecik Osmaneli Taksi
Bilecik Otogar Taksi
Bilecik Park Taksi
Bilecik Pazaryeri Taksi
Bilecik Söğüt Taksi
Bilecik Terminal Taksi
Bilecik Tepebaşı Taksi
Bilecik Ticari Taksi

taksi durağı

Bilecik Taksi Durağına Hoşgeldiniz

Bilecik Taksi de en büyük ve yeni araç filosuna sahibiz. Güvenilir, güler yüzlü ve kaliteli hizmetimizle  değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz. Sizleri rahat ve konforlu bir şekilde gideceğiniz yere en kısa ve uygun yoldan ulaştırmaktayız.

Bilecik Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz adrese en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız.

Bilecik Hızlı Taksi Servisi

Bilecik Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz adrese en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız.
Bilecik Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve  kurumsal bir taksi durağıdır.

Çalışma Ruhsatlı Duraklar

Bilecik Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve kurumsal bir taksi durağıdır.
Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır Bilecik  taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Güleryüz ve Güven

Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır Bilecik taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Bilecik Belediye Meclisi’nin Ekim ayı olağan toplantısında, Bilecik taksi duraklarının ‘T’ plaka uygulamasına geçmesi adına iş ve işlemleri yürütmek üzere belediye başkanlığına ve belediye encümenine yetki verildi. Oy birliği ile alınan karara göre, Bilecik Belediyesi’nce, minibüslerdeki ‘M’ plaka gibi ‘T’ plakaların ihalesi gerçekleştirilecek. Mevcut taksi duraklarının hakları ve kullandıkları hatlar korunarak yeni hatlar oluşturulacak.

Bilecik Taksi Merkez

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunmakta olan Belediye Başkanı Selim Yağcı, hükümetin ‘T’ plakalı taksici esnafına sağladığı avantajlardan bahsederek ilimiz Bilecik taksi duraklarının bu teşviklerden yararlanmaları için en kısa sürede uygulamayı hayata geçirmek istediklerini belirtti.

Bilecik Taksi durakları ile gereken görüşmelerin yapıldığını aktaran Başkan Yağcı, “Taksicilerimiz T plaka uygulamasını istiyorlar. Yeni otogar ve hızlı şimendifer garının olduğu bölgeye de yeni hatları oluşturmamız lazım. Mevcut taksicilerimizin hatlarının ve haklarının korunmasına ilişkin bir çalışma yapmamız lazım. Mevcut şu anda 43 tane Bilecik taksicimiz var, onlarla gerekli görüşmeleri yaptık.

Bilecik Ticari Taksi

Yine oluşturacağımız hatlarda var. Daha önce 100 Bilecik taksi için T plaka hakkını almıştık. Biz bunun encümenimiz ve belediye başkanlığımızca belirtilecek sayıya göre, mevcut taksicilerimiz için değişik bir ihale yapacağız öteki yeni hatlar oluşturarak yeni hatların hacmine göre oralar içinde 10 yıllığına yeni ihaleler yapacağız. Taksicilerimiz T plakayı takacaklar” diye konuştu. Konuya ilişkin gündem maddesi oy birliği ile kabul edildi.

Bilecik Taksi Telefon

Şikayet ve Öneri Formu

HARİTA KONUMU