Antalya Taksi Durağı şoförleri

Yücel, Otogar Taksi Şoförleri İle Bir Araya Geldi

Antalya Taksi Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Otogar Taksi Durağı şoförlerinin daveti üzerine düzenlenen kahvaltıya katıldı. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, esnaf sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarla bir araya gelmeye sürmekte. Başkan Yücel, Antalya Taksi şoförleri ile kahvaltıda buluştu. Kahvaltıda konuşan Başkan Yücel, esnafın daha iyi bir turizm dönemi geçirebilmesi için yurt dışındaki bütün fuarlara katıldıklarını ve Antalya’nın alternatif pazarlarda da tanıtılması için çalıştıklarını söyledi.

Antalya Taksi Durağı şoförleri

kahvaltının ardından tek tek söz alarak talep ve önerilerini dile getirdi. Şoförler, gerek durakları için yaptıkları isteklerin karşılanması gerekse şehre yapılan hizmetler adına Başkan Yücel’e teşekkür etti.

“Esnaflarımız için çalışmaya devam edeceğiz”

Toplantıda Antalya turizmi adına yapılan tanıtım çalışmaları ile ilgili bilgi veren Yücel, “Önümüzdeki turizm dönemi için çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Şu ana kadar katıldığımız fuarlardan yüksek oranda olumlu dönüş sağlamaktayız. Esnaflarımızın bu sezon mağdur olmaması için çaba gösteriyoruz. Şehrimize gelmekte olan misafirlerimizi ilk karşılayanlar olarak sizlerden beklentimiz, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da göstereceğiniz hoşgörü ve nezaketinizdir” diye konuştu.