MAMAK TAKSİ


Mamak Merkez taksi
Mamak Belediyesi taksi
Mamak Çarşı taksi
Mamak Abidinpaşa taksi
Mamak Ege Mahallesi Taksi
Mamak Boğaziçi taksi
Mamak Bahçelerüstü taksi
Mamak Bahçeleriçi taksi

Mamak Doğukent taksi
Mamak İkea taksi
Mamak Köprü taksi
Mamak Kıbrıs Köyü taksi
mamak Saimekadın taksi
Mamak Tuzluçayır taksi
Mamak Yeşilbayır Taksi
Mamak Zerdalitepe taksi

taksi durağı

Mamak Taksi Durağına Hoşgeldiniz

Mamak da ki en geniş ve zengin araç filosuna sahibiz. Güvenilir, güler yüzlü ve kaliteli hizmetimizle  değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz. Sizleri rahat ve konforlu bir şekilde gideceğiniz yere en kısa ve uygun yoldan ulaştırmaktayız.

Mamak Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz adrese en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız.

Hızlı Servis

Mamak Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz adrese en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız.
Mamak Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve  kurumsal bir taksi durağıdır.

Çalışma Ruhsatlı Duraklar

Mamak Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve kurumsal bir taksi durağıdır.
Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır Mamak taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Güleryüz ve Güven

Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır Mamak taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Mamak Taksi durakları


Mamak’ta 3 Yeni Taksi Durağı Hizmete Girdi

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner ile birlikte Tuzluçayır, Misket ve Altmışevler taksi duraklarının açılışını gerçekleştirdi. Son iki yılda 12 taksi durağını yenilediklerini dile getiren Akgül, “Belediyeler kişi yaşamının her alanında olmak durumundadır. İnsana nasıl daha fazla dokunabilirsek onların yanlarında olabilirsek biz de mutlu oluyoruz. Şoför kardeşlerimiz de yenilediğimiz taksi duraklarında verdikleri mola ile daha kaliteli bir hizmet sunabilecek ve insanlara daha güler yüzlü davranacaklardır” diye konuştu.

 

Yıl içerisinde kaza da yenilenen taksi duraklarının açılmaya devam edeceğini dile getiren Akgül, “Taksici kardeşlerimiz bütün Mamak’a hizmet veren esnaflarımızdır. Ailemizin, yakınlarımızın ulaşımını sağlıyorlar. Bizler de onlar için Mamak’ta hem görsel ve güzel bir görünüme sahip aynı zamanda şahsi ihtiyaçları karşılayacak mutfağı ve tuvaleti içinde barındıran modern duraklar inşa etmeye devam ediyoruz” dedi.

Duraklar güven telkin ediyor


Duraklar taksiciler için düzenli bir çalışma noktasıdır diyen ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner, “Bu istikamette yapılan her yeni durak ilçeler için hem güven telkin ediyor aynı zamanda olası bir durumda başvuracakları bir konum oluyor. Bu yüzden Mamak Belediye Başkanımız Mesut Akgül’e çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Şikayet ve Öneri Formu

HARİTA KONUMU