Alanya Ticari Taksi

Alanya ticari Taksi durakları konusunda, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Otogar Taksi Durağı şoförlerinin daveti üzerine yapılan kahvaltıya katıldı. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, esnaf sivil toplum kuruluşları ve yurttaşlarla bir araya gelmeye devam etmekte. Başkan Yücel, Alanya Otogar Taksi şoförleri ile kahvaltıda buluştu.

Kahvaltıda konuşan Başkan Yücel, esnafın daha iyi bir turizm dönemi geçirebilmesi için yurtdışındaki bütün fuarlara katıldıklarını ve Alanya’nın seçenek pazarlarda da tanıtılması için çalıştıklarını söyledi. Alanya Taksi Durağı şoförleri, kahvaltının arkasından tek tek söz alarak talep ve önerilerini dile getirdi. Şoförler, gerek durakları için yaptıkları isteklerin karşılanması, gerekse şehre yapılan hizmetler adına Başkan Yücel’e teşekkür etti.

Alanya ticari Taksi Esnaflarımız

Toplantıda Alanya ticari Taksi turizmi adına yapılan tanıtım çalışmaları hakkında bilgi veren Yücel, “Önümüzde ki turizm dönemi için çalışmalarımızı bütün hızıyla sürdürüyoruz. Şu ana kadar katıldığımız fuarlardan yüksek oranda olumlu dönüş sağlamaktayız. Esnaflarımızın bu dönem mağdur olmaması için gayret gösteriyoruz. Şehrimize gelmekte olan misafirlerimizi ilk karşılayanlar olarak sizlerden beklentimiz, bu zaman kadar olduğu gibi bugünden sonra da göstereceğiniz hoşgörü ve nezaketinizdir” dedi.