AĞRI TAKSİ


Ağrı hastane taksi
Ağrı merkez taksi numaraları
Ağrı otogar taksi
Ağrı nöbetçi taksi
Ağrı vatan taksi

Ağrı devlet hastanesi taksi
Ağrı hastane taksi
Ağrı taksi numara
Ağrı havaalanı taksi
Ağrı taksi ücretleri

taksi durağı

Ağrı Taksi Durağı

Ağrı da ki en geniş ve zengin araç filosuna sahibiz. Güvenilir, güler yüzlü ve kaliteli hizmetimizle  değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz. Sizleri rahat ve konforlu bir şekilde gideceğiniz yere en kısa ve uygun yoldan ulaştırmaktayız.

Ağrı Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz adrese en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız.

Hızlı Servis

Ağrı Taksi Durağımızı aradığınız da sizi gideceğiniz adrese en uygun güzergahı kullanarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız.
Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve  kurumsal bir taksi durağıdır.

Çalışma Ruhsatlı Duraklar

Taksi durağımızdan gönül rahatlığıyla taksi çağırabilirsiniz. Durağımız çalışma ruhsatlı ve kurumsal bir taksi durağıdır.
Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır Ağrı taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Güleryüz ve Güven

Durağımızın Çalışanları uzun yıllardır Ağrı taksi sektöründe hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır.

Ağrı Taksi Telefonları

Ağrı Belediye Meclisi Eylül Ayı 1. Birleşmesi geride bıraktığımız Perşembe akşamı Ağrı Belediyesi Meclis salonunda yapıldı. Gerçekleşmekte olan meclis toplantısında gündem konusu Ağrı’nın taksi durakları oldu.

CHP Meclis Üyesi Erhan Beykoz Ağrı’ya verilmiş olan büfeler, taksi durakları ile ilgili söyledi. CHP Meclis Üyesi Beykoz konuşmasında, Ağrı’nın 37 tane taksi durağı var. Bu duraklardan 4’ü Ağrı’ya verilmiş. Ağrı’ya verilen duraklarda bu yıl itibarı ile yüzde 300’e yakın zam yapıldı. Taksiye binen insanımız oldukça. Tamam, hepimiz Ağrı’nın kazanmasını, başarısını istiyoruz, iyi bir yerlerde görmek hepimizin arzusu. Başkan Çarıkçı yüzde 300 zam yapılarak binilmeyen taksiden ne parası alacak. Büfelerde de aynısını yaptılar. Ağrı spor bu zamana kadar esnafların çalıştırdıkları yerlerle alakalı olarak hiçbir zaman zamla gündem olmamıştı. Siz başkansınız. Ben esnafı ne kadar koruyabilirim. Bakın % 300 zam yapılan büfeler vardı. Vatandaş ağlayınca düşürdüler. Bisküvi satarak insanlardan 800 lira kazanması bekleniyor. Bu insanlar eve ekmek götürmesin mi? Yeter bundan sonra esnafın cebinden elinizi çekin. Yazıktır, günahtır, siz Şehrül-eminsiniz. Bu konuyu çözmelisiniz ve esnafa sahip çıkmalısınız, dedi.

TAKSİ DURAKLARI AĞRI BELEDİYESPOR’A MI GEÇECEK?

Başkan Yılmaz vermiş olduğu cevapta durumla ilgili inceleme yapacağını belirtti. diğer yandan taksi duraklarının hepsini Ağrı Belediyespor’a verebileceğini söyleyen Yılmaz; “Ağrı spor da gelir oluşturmak önemli. Benim öğrendiğim Ağrı taksi duraklarının hepsini işletiyorlar zannettim. Sistemi demek ki parmağında döndürüyor. Sabah öğrendim ki Ağrı bu duraklardan sadece 4’ünü işletiyormuş. Bildiğim kadarıyla cidden hepsini işletiyordu. Bakın şimdi öğrendim 39 durak var. Bunlardan sadece 4 tanesini Ağrı işletiyor. Belediye Başkanı da olsanız sistem sizi parmağında döndürebiliyor. Sabah talimat verdim bu durakların hepsi Ağrı’ya neden verilmedi öğrenilsin diye. Yani burada Ağrı da hatası vardır. Ağrı’nın gelire gereksinimi olsa tüm durakları alır. Bendeniz bu halin söz konusu olduğunu bilseydim Ağrı yerine Belediyespor’a verilmesini söylerdim. Belediyede de bu fırıldağı çeviren adamlardan da hesabını soracağız. Şimdi her şeyden şüphelenmek zorundayım. Şimdi sistemi yeni baştan kuracağız. Bu bir mücadeledir. Biliyorsunuz buraların bütünü bir yere bağlı çalışır. Ağrı da bu tahsilatları dengesiz kurdu. Şu an bunların tamamı ile alakalı inceleme yapmak zorundayım. Bu benim ayıbımdır, vermiş olduğu talimatı yerine getiremeyen zavallı adam durumuna düşmüşümdür. Bu benim ayıbımdır” diye konuştu.

Ağrı Taksi Durakları

Şikayet ve Öneri Formu

HARİTA KONUMU