Afyon Emek Taksi Durağı Yenilendi

Afyon Emek Taksi Durağı yeni hali ile hizmete açıldı. Yurttaşların büyük ilgi gösterdiği Emek Taksi Durağı yeni yeri ve yeni araçlarıyla hizmet vermeye sürmekte. Eski yeri Anıtpark karşı köşesinde hizmet veren Emek Taksi Durağı, bu alanın Cumhuriyet Meydanı olmasından ötürü, karşı tarafa geçerek müşterilerine özenle hizmet vermeye devam ediyor. Yenilenen durak Afyonkarahisar’ın tarihini ve kültürünü anlatan resimler ile vatandaşlardan büyük alaka görürken, taksi durağı dışına kaplanan tarihi ve kültürel fotoğraflar ile Yüce Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün resminin olduğu kaplama vatandaşlar tarafında da beğeni topladı.

7 Taksici ile ticari taksi hizmeti

Emek Taksi Durağı’nda şuan 7 taksi şoförü yurttaşlara hizmet ederken, Çaba Taksi Durak Başkanı Suat Susuz başta olmak üzere, Hakkı Bursalıoğlu, Ömer İlarslan, Çetin Sağım, İbrahim Çelik, İbrahim Aşa ve Mehmet İsceli titizlikle işlerini başarıyla sürdürüyorlar.

Ticari Taksileri Yeniledik

Emek Taksi Durak Başkanı Suat Susuz, “Anıtpark karşısındaki yerimizin Cumhuriyet Meydanı olacağı nedeniyle hemen karşısındaki yer olan Halkbank önüne yerleştik. Yeni kamyonlarımız ve tarihi ve kültürel kaplamalı yeni yerimizle bütün halkımıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 7-24 saat sizlere hizmet sunmaya de devam edeceğiz” dedi.